challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

3 optické ilúzie: Čo prezradia o vašej osobnosti?

Existuje veľa testov osobnosti. Jedným z nich je test na základe optickej ilúzie. To, čo uvidíte na obrázkoch ako prvé, o vás veľa napovie. Zistite, či sa test do opisu vašej osobnosti trafil. Uvidíte 3 ilúzie s 2-3 možnosťami. Pod každým obrázkom je zároveň vysvetlenie k možnosti, ktorú vyberiete.

Optická ilúzia

1. optická ilúzia

Dobre sa zapozerajte na obrázok. Čo ste uvideli ako prvé?

Optická ilúzia

a) Auto – Je pre vás dôležitá sloboda. Stretávanie priateľov, objavovanie nových miest a zažívanie dobrodružstiev je to, po čom vaše srdce túži. Ste spontánny typ človeka a veci robíte podľa seba.

b) Muža s okuliarmi – Ste analytický typ človeka. Rýchlo sa učíte a nasávate nové informácie. Detailom venujete patričnú pozornosť.

c) Písmeno A – Toto písmenko je najťažšie všimnúť si ako prvé, čo značí, že máte „orlí“ zrak. Veľmi si všímate detaily. Ste vnímavý typ človeka.

 

2. optická ilúzia

Dobre sa zapozerajte na obrázok. Čo ste uvideli ako prvé?

optická ilúzia

a) Krokodíla – Na obrázok ste nahliadali ako na celok, čo značí, že si na detaily až tak nepotrpíte. Ste praktický typ človeka. Neradi riskujete a žijete radšej v stabilnej istote.

b) Loď – Máte zmysel pre detail. Ste kreatívny a nepredvídateľný typ. Dávajte si však pozor na prílišné utápanie sa v malých detailoch.

 

3. optická ilúzia

Dobre sa zapozerajte na obrázok. Čo ste uvideli ako prvé?

optická ilúzia

a) Tváre – Ste extrovertný typ človeka. Milujete spoločnosť a radi trávite čas so svojou rodinou a priateľmi. Necháte sa veľmi ľahko ovplyvniť inými. Je pre vás dôležité obklopovať sa priateľskými, dobrými a pozitívne naladenými ľuďmi. Dávajte si však pozor, koho si k sebe pripustíte.

b) Sviečku – Ste introvertný typ človeka. Viac oceníte pokojné prostredie domova ako hluk v podnikoch či byť vonku. Veľa premýšľate. Najlepšie sa cítite osamote alebo s úzkou skupinkou ľudí, ktorá vám je blízka.

 

Zdroj foto: yourtango.com

 

Tagged , ,

Pridaj komentár