challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

3 tipy na poriadnu ,,Open semester párty“: začni semester so študentskou žúrkou!

Každý semester by sa mal zahájiť, otvoriť či začať. A aký spôsob je na odštartovanie prednášok a seminárov lepší, než poriadna žúrka plná mladých ľudí? Vybrali sme pre teba podniky, v ktorých prebiehajú už niekoľko rokov legendárne Open semester párty. Zisti, kde nesmieš ako správny študent budúci týždeň chýbať. 🙂

 

Žúrka u Ekonómov

Pokiaľ si každoročným návštevníkom povestnej Lámavice Ekonómov, zaručene by si nemal chýbať ani na ich Open semester párty.  Ak si len prvák a nevieš, o čom je reč, zistiť to môžeš už túto stredu 19.9. v študentskom klube Unique club.

Odkaz na akciu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2116051408610242/

 

Zábava na lodi a s východniarmi

Ktorí študenti sa vraj vedia baviť najlepšie? No predsa tí z východu! Žúrka, ktorá sa bude niesť v znamení známeho východniarskeho hesla ,,Vypic a žic“, sa bude odohrávať na unikátnom  mieste – na lodi na Dunaji. Tešiť sa môžeš na ľudové a moderné piesne, pivné súťaže či na priaznivé študentské ceny za alkoholické drinky. S východniarmi sa môžeš zabávať už tento utorok 18.9.

Odkaz na akciu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2072022086388928/

 

Najväčšia Open semester párty v Bratislave

Tak sľubuje popis akcie „Scool is cool.“ Počas večera vystúpi niekoľko známych interpretov ako EGO, Igor Kmeťo či Milan Lieskovský. Žúrka sa bude konať 25. septembra na 2 podlažiach v klube Unique club.

Odkaz na akciu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2120745464912158/

 

Tagged , , , , , , , , ,

Pridaj komentár