challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Hit mesiaca? Aplikácia na starnutie ovládla internet, používajú ju aj celebrity

Mladí, a nielen oni, majú nový trend. Je ňou aplikácia na starnutie, ktorá dokáže z aktuálnej fotky vyhotoviť záber, ako by ste pravdepodobne vyzerali o pár desiatok rokov. Okrem tejto funkcie si môžete taktiež vyskúšať zmeniť image. Počuli ste už o nej?

pjimage

Jednou z najpopulárnejších aplikácií za mesiac júl je nepochybne FaceApp. Ruská aplikácia z roku 2017 doslova ovládla sociálne siete a spustila boom. Ľudia po celom svete začali zverejňovať fotografie, na ktorých dominujú vrásky, okuliare, zvráskavená pokožka či riedke vlasy s hashtagom #faceappchallange. Okrem starého vzhľadu si môžeš vyskúšať, ako by si vyzeral ako opačné pohlavie, s ofinou, dlhšími vlasmi či s inou farbou očí.

Tvoju fotku môžu zverejniť aj inde

Predtým, než sa rozhodneš stiahnuť populárnu aplikáciu do mobilu a vyfotiť sa cez niektorý z jej filtrov, je dobré prečítať si podmienky používania. Uvádza sa v nich totiž, že aplikácia FaceApp má právo upravovať či reprodukovať fotky, ktoré budú použité prostredníctvom tejto aplikácie.

Aplikácia pretransformovala aj známe trio bratov Jonasovcov.

Aplikácia pretransformovala aj známe trio bratov Jonasovcov.

Používajú ju všetci 

Aj napriek tomu, že tvoja tvár môže byť použitá na komerčné účely, si aplikácia našla množstvo fanúšikov. Používajú ju aj v radoch celebrít. Svoje fotky si cez ňu upravujú známi zahraniční hudobníci či herci. Zo slovenských celebrít ju propagujú napríklad Sajfa, Rytmus s Jasmínou Alagič či Mária Čírová. Vyskúšaš ju aj ty?

Speváčka Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová

Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič

Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Alagič

 

Foto: Instagram

Tagged , ,

Pridaj komentár