challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Nemáte ešte vianočné darčeky? Tu je 5 tipov na last-minute darčeky!

Aj vy patríte medzi tých, ktorí zháňajú darčeky až posledný vianočný týždeň? Hoci tlačí čas, nemusí to nutne znamenať, že nabehnete do drogérie a splašíte kozmetické balíčky pre celú rodinu. Máme pre vás zoznam 5 last-minute darčekov. Tieto tipy sú originálnejšie ako kozmetické balíčky a navyše dobre maskujú, pretože vyzerajú, že ste ich kúpu „neodflákli“, ale dali si na ich výbere záležať.

darcek

 

Darujte fotku

Hoci má dnes každý fotky v mobile a laptope, s týmto darčekom určite potešíte. Darujte darček od srdca v podobe fotografie. Vyberte fotku, ktorú má obdarovaná osoba rada – môže to byť váš spoločný obrázok, celá rodina či jej fotografia s domácim maznáčikom. Nájdite pekný rámik, ktorý fotku pekne doladí.

 

Nech si vyberie sám

Ak naozaj netušíte, čo by mohlo daného človeka potešiť, sú tu darčekové karty. Neznamená to, že sa nezaujímate o danú osobu, no vďaka darčekovej karte si môže vybrať, čo bude sama chcieť a môžu darčekovú kartu využiť kedykoľvek.

 

Lístky do kina

Na prvé prečítanie to znie ako zvláštny darček. No kto nemá rád chodenie do kina? Môžete zvoliť dve alternatívy: kúpu lístkov na konkrétny film alebo kúpu darčekovej karty do kina, s ktorou si môže daná osoba zaplatiť vstup na ľubovoľný film.

 

Masáž, kozmetická procedúra, kúpele

Bez ohľadu na vek ženy, každá je rada, ak je „rozmaznávaná“. Zároveň má veľa žien málo času pre seba. Darujte jej darček, kde môže nabrať nové sily a zregenerovať sa. Dobrým tipom je uvoľňujúca masáž či určitý druh kozmetickej procedúry. Na hľadanie môžete použiť napríklad zľavové portály alebo sa popýtajte známych na dobré salóny krásy. Radosť by ste určite urobili aj pobytom v kúpeľoch. Ak chcete zainvestovať, no zdá sa vám tento darček drahší, skúste zľavové portály, ktoré ponúkajú výhodné cenové ponuky na pár dňový pobyt.

 

Netradičná aktivita

Last-minute darčeky nemusia byť len materiálne, ale aj v podobe aktivity, z ktorej ostanú pekné spomienky. Veľa vám môže napovedať aj charakter a vek obdarovanej osoby – tínedžerku určite potešíte poukazom ku profesionálnemu fotografovi, dušu romantika poteší let balónom a milovníkov áut jazda v hriešne drahom aute.

 

 

 

Tagged , , , , , ,

Pridaj komentár