challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Skrytý život študentiek

Asi o nich už počula väčšina z nás. V každom študentskom meste sa nájdu. A viaceré sa na prácu ani nesťažujú. Priblížme si trochu dôvody, prečo sú študentky ochotné si privyrobiť ako kňažky rozkoše. Skontaktovali sme Kláru z Brna a Danielu v Bratislave. Klára študuje už štvrtý ročník na filozofickej fakulte a na od svojho „bočného života“ sa už pomaly vzďaluje. Daniela je len prvý rok v Bratislave (školu nechcela spomínať, keďže sa bojí odhalenia) a zatiaľ maká najviac ako sa dá.

prostitucia-studentky

Ako si sa k tejto práci dostala?

K.: Pred troma rokmi som sa ocitla jednoducho v zlej finančnej situácii, rodina ma nikdy veľmi nepodporovala, škola mi tiež nebola užitočná pri brigáde, tak som musela niečo vymyslieť. V podstate po prvých neúspešných týždňoch hľadania dobrej brigády som našla odkaz cez banner na privaty, a tak som ani úprimne dlho neuvažovala a skúsila to. Hodila som si pár obyčajných, trochu odhalených fotiek, ale potom som týždeň neurobila nič. Pár zákazníkov sa ozvalo, no vždy som si niečo vymyslela, až som si nakoniec povedala, že to skúsim a šlo to. Do pol roka som sa rozbehla, ale prekonala problémy s tým spojené.
D.: Dozvedela som sa o tom od mojej kamošky, ktorá začala na chatoch a potom si prenajala byt a začala vedľa štúdia na byte prijímať zákazníkov. Porozprávali sme sa a dohodli, že keď to chcem skúsiť, tak jej hodím nejakú časť z nájmu a odvtedy sa mi podarilo nazbierať pár trvalých zákazníkov a som schopná z toho uhradiť nájom a aj navyše nejaké peniaze, ktoré sa mi zídu, keďže Bratislava je drahá.

Čo sú tvoji klienti za typy?

K.: Pôvodne to bolo rôzne, po rozbehu som brala v podstate skoro každého, kto nebol úplne sociálny prípad, hnusák, alebo pod. Teraz už som to ale obmedzila na príjemných klientov, ktorí ku mne chodia pravidelne. Nezarobím si toľko, ale nemusím sa stretávať s vyslovene odpornými a občas dosť nepríjemnými klientami.
D.: Väčšinou ženatí päťdesiatnici, ktorí chcú študentku, ale občas sa nájde aj študent, ktorému to chýba.

Požadujú určité neobvyklé praktiky?

K.: Záleží čo si pod tým predstavujete. Mierne SM im umožním, keď to požadujú, no nič brutálne mi zatiaľ nenavrhovali. Skôr sa jedná o sex bez ochrany, čo býva často problémom u klientov, ktorí ma nepoznajú. Ja nič bez ochrany totiž nerobím.
D.: Zatiaľ nič mimoriadne neobvyklé, ale robím to len pol roka, takže neviem posúdiť ešte toľko. Nič tvrdšie mi nikto z nich zatiaľ nenavrhoval.

Koľko si tak zarobíš mesačne?

K.: Zvyklo to byť okolo 40,000 korúm (skoro 1,500 Eur) keď som robila najviac, ale od minulého roka som to trochu zvolnila na stabilných klientov a mala som teraz asi 25,000 korún (900 Eur).
D.: Teraz som si zarobila tak 600 Eur, minulý mesiac asi 450.

Vie o tom niekto z tvojich blízkych?

K.: Len moja najbližšia kamarátka, inak sa necítim na to, aby som sa s tým zdôverovala iným.
D.: Dúfam, že nie (smiech).

Budeš v tom pokračovať aj po doštudovaní?

K.: Neviem. Zatiaľ mi je ľúto úprimne opustiť túto existujúcu klientelu, ale na druhej strane by som určite radšej robila niečo iné. Predpokladám, že do pár rokov asi túto prácu opustím, ale naisto to povedať neviem.
D.: Asi nie.

Tagged ,

One thought on “Skrytý život študentiek

Pridaj komentár