challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Skúšky za nami. Kam na Valentína?

S približujúcim sa Valentínom sa chystajú pre študentov príjemné, aj keď pre niektorých nadbytočné povinnosti, pre svoju milú polovičku. Keďže väčšina z vás má už po skúškach, je tu čas vynahradiť stratený čas aj partnerovi, ktorý bol práve v priebehu januára, prípadne začiatkom februára oň ochudobnený. Ako ale najlepšie prekvapiť? Čo kúpiť, zorganizovať, kam zaviesť priateľku?

Deň sv. Valentína

Zoberte ju na výlet

Keďže nám tento sviatok zamilovaných vychádza na víkend, je to ideálna príležitosť urobiť si výlet. Ak má Vaša partnerka rada pekný výhľad, pamiatky, obchodíky, zoberte auto a vydajte sa napríklad do Viedne pozrieť staré mesto, nakúpiť, či pozrieť múzea.

Pozvite ju na sladké

Ak nie ste fanúšikovia výletu a chcete trošku ušetriť, objednajte si miesto v kaviarni v príjemnejšom prostredí a hlavne – so sladkým. Zakúsky, koláče, zmrzlina dokáže vždy dostať do dobrej nalády rozhodne nestojí ani tak veľa.

ZOO

Mnoh žien miluje zvieratá, preto výletom do zoologickej záhrady určite nič nepokazíte. Malé sympatické stvorenia vždy zdvihnú náladu a rozosmejú – a to je predpokladám to, o čo sa v ten deň budete snažiť určite.

Botanická záhrada

Ak je vášňou priateľky záhrada, kvetiny, určite ju sice kytica poteší, ale asi viac srdce zaplesá, keď sa vydáte na prechádzku do botanickej záhrady. Cena nebýva vysoká a výsledok jednoznačne potešujúci.

Sviatok pre aktívnych

Mnoho z nás si nenájde čas na akékoľvek aktivity v priebehu skúškového obdobia a po takomto období má skůr chuť se stretnúť v kruhu priateľov. Doprajte svojej polovičke nejakú športovú aktivitu a pomôžte jej zorganizovať stretnutie na víkend. Určite sa vám za to príjemne odvďačí.

Zdroj obrázku: pixabay.com

Tagged ,

Pridaj komentár