challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Šokujúce zistenia zo študentského výskumu: mladí si najviac privyrábajú sexuálnymi praktikami!

Mnohí študenti majú popri škole nejakú prácu. Bežná je brigáda v supermarkete, rýchlom občerstvení či administratíve. Najnovšia britská štúdia prišla so šokujúcim zistením a odhalila, čím sa študenti skutočne živia. Ide o prácu, ktorá je označovaná ako najstaršie remeslo na svete.   

 

Nadobudnuté výsledky sú súčasťou výskumu britskej stránky Save The Student. Výskum skúmal 3167 študentov a zistil, že až 78 % z nich má finančné problémy. Vzhľadom na to, že sa študenti označujú aj ako ,,chudobní“, táto informácia taká šokujúca nie je. Oveľa viac prekvapilo to, že až 1 z 10 študentov sa priznal, že si privyrába vlastným telom. Čo taká brigáda zahŕňa? Ide jednak o klasické sexuálne služby, ale aj o sugar dating (pozn. redakcie: ,,sugar daddy“ (vplyvný muž) dáva svojej ,,sugar baby“ (vydržiavaná žena) peniaze či iné hodnotné dary) alebo vyzliekanie sa pred kamerou. Hoci ide o britskú štúdiu, podobné brigády nie sú neznáme ani slovenským študentom.

 

Niektorí vyspovedaní študenti sa zdôverili so svojimi pracovnými skúsenosťami:

Carmen, študentka 2. ročníka

“Začala som s webcammingom, keď som počula, že to robí kamarátkina kamarátka, ktorá z toho celkom dobre zarábala. Agentúra, cez ktorú to robím, poskytuje tréningy cez WhatsApp – pošlú text a video ako si nastaviť profil, spolu so všetkým, čo potrebuješ pred tým, než začneš s prácou. Taktiež poskytujú podporu cez skupinový chat, kde odpovedajú na otázky a poskytujú rady či scenáre. Popri mojom štúdiu mi vyhovujú flexibilné hodiny. Ak by som pracovala konzistentne, zarábala by som poľahky 1000 libier za týždeň. Je skvelé vedieť, že mám vždy niečo v zálohe a vždy budem mať zdroj príjmu.”

 

Matthew, študent 1. ročníka

“Niekto mi napísal na Instagrame a ponúkol mi peniaze za fotky mojich nôh. Videli moju fotku z dovolenky, na ktorej nosím flip flopy. Mal som vtedy finančné problémy, tak som ponuku prijal. Potom som začal používať Tumblr a robil som takúto brigádku častejšie. Zatiaľ som si za to zarobil okolo 200 libier. Najlepšie na tom je to, že je to také ľahké. Najhoršie je na tom to, že musím predstierať, že sa mi to naozaj páči, aby si ľudia fotky kupovali. Žiadajú rôzne špecifické uhly či detaily.”

 

 

Zdroj: noizz.sk

 

Tagged , , , , , , ,

Pridaj komentár