challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Rýchle nápady na vianočné darčeky: dajte STOP predvianočnej panike!

Do Vianoc ostávajú necelé 2 týždne. Pokiaľ patríte medzi darčekonakupovačov na poslednú chvíľu alebo nemáte ani len tušenia, čo kúpiť vašim blízkym pod stromček, určite čítajte ďalej! Máme pre vás niekoľko fajn darčekových tipov. Sú univerzálne a vhodné pre každú  vekovú kategóriu.

 

Voňavka

Darčekovým tipom č. 1 je voňavka. Je to obyčajný, no zároveň veľmi praktický darček. Dobrá voňavka je základ každého drogériového a kozmetického maniaka. Ak si netrúfate odhadnúť tú správnu vôňu, kúpte novú fľaštičku voňavky, ktorú daná osoba už používa. Pokiaľ trváte na kúpe úplne novej voňavky, môžete sa poradiť s predavačkou v parfumérii alebo sa inšpirovať voňavkami v rebríčku najobľúbenejších vôní.

 

Sviečka

Už máte hlavný darček, no chceli by ste mu/jej kúpiť ešte niečo malé? Sviečka je ideálny darček. Na výber sú rôzne farby, značky, veľkosti a vône. Ku sviečke môžete dokúpiť aj pekný svietnik. Odporúčame investovať do drahších sviečok, ktoré vám skutočne zaručia intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu. Populárne sú Yankee Candle alebo Heart & Home.

 

Diár

Pre človeka, ktorý sa riadi time managementom, je diár alfou a omegou.  A kedy je ideálny čas na darovanie diára? Áno, presne pár dní pred Novým rokom! Na výber máte od klasických, malých, farebných, fitness diárov, motivačných až po diáre od známych osobností.

 

Zimné doplnky

Čapica, šál, rukavice, šatka… akýkoľvek doplnok z oblečenia, ktorý zahreje a je vhodný na zimu, poteší!

 

Fotka v rámčeku

Rodinné albumy a fotografie sú dnes v domácnostiach raritou. Zmeňte to! Nájdite nejakú fotografiu, ku ktorej má daná osoba, pre ktorú darček vymýšľate, nejaký vzťah alebo je na nej sama odfotografovaná. Darujte zarámovanú fotografiu: potešíte a budete aj originálni.

 

Nabitá karta do kina

Sen pre filmového maniaka. Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto by v kinách najradšej aj spal, máte dilemu nad darčekom vyriešenú. Podarujte mu nabitú kartu do kina, ktorú môže využívať kedykoľvek počas roka.

 

Lístky do divadla/koncert

Čo tak podarovať namiesto materiálneho daru nejaký zážitok? Lístky do divadla na zaujímavú činohru či na koncert obľúbenej kapely môžu byť tiež trefa do čierneho.

 

Vkusné hodinky

Hodinky sú doplnkom, ktorý je nosený u žien aj mužov zrejme najčastejšie. Je to skvelý tip na darček, keď chcete napríklad niekoho obdarovať niečím vkusným a štýlovým. Hodinky s veľkým ciferníkom, značkové hodinky, s koženým remienkom, s rímskymi číslicami… výber je naozaj pestrý.

 

Tagged , , , , , ,

Pridaj komentár