challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Študentka mala na internáte nechutnú spolubývajúcu: Z jej správania sa dvíha žalúdok

S kým bude študent obývať na internáte celý rok izbu, dopredu nikto nevie. Keď sa spozná s novými spolubývajúcimi, ostáva mu dúfať, že budú spolu po všetkých stránkach ako-tak vychádzať. Márne však dúfala istá študentka. Jej spolubývajúca bola natoľko nečistotná, že nemá pre ňu iné pomenovanie než prasa.

Nechutná spolubývajúca

Kým niektorí študenti sa sťažujú na spolubývajúcich, ktorí púšťajú hlasnú hudbu či si neumyjú po sebe riad, istá študentka riešila na izbe úplne iné veci. Mala spolubývajúcu, ktorej chýbali základné hygienické návyky a nebrala ohľad na to, že v izbe nebýva sama, ale sú tam i ďalší ľudia. Svoju skúsenosť so spolubývajúcou opísala v príspevku na stránke Priznania vysokoškolákov.

Špinavá bielizeň, neumyté ruky či zvracanie do cudzieho riadu

Ich vzájomné spolunažívanie bolo priam katastrofálne. Jej spolubývajúca si po použití toalety neumývala ruky, so špinavými rukami išla rovno po jedlo do chladničky a nemala problém zjesť tovar po záruke, z čoho plynuli ďalšie ťažkosti: „Nasledovali veľmi nepekné žalúdočné ťažkosti. Celý týždeň preležala a pregrckala do kamarátovej misky, z ktorej on zvykol jedávať.“  Vrcholom bolo, keď jej spolubývajúca vrátila špinavé obliečky. „Vrátila mi ich po mesiaci s veľkým menštruačným fľakom a ani sa ich neunúvala oprať, dokonca ani sa ospravedlniť,“  spomína na nepríjemné zážitky študentka. Študentka je rada, že už viac nezdieľa so spomínanou dievčinou izbu a podobný typ spolubývajúcej neželá nikomu.

Hororové spolunažívanie trvalo niekoľko mesiacov

Prečítajte si celú skúsenosť dotyčnej študentky: „Pravé prasa bola nemenovaná moja už našťastie bývala spolubývajúca, ktorá si ani neumývala ruky a to ani po použití WC, proste na drzovku z hajzľa rovno do chladničky.  A vôbec jej nebolo čudné, že za ňou chodím z dezinfekčným sprejom. Na veciach v chladničke už bol zelenkavý slizovitý povrch, ale ona ich bez problémov papkala a hádajte čo… Áno, nasledovali veľmi nepekné žalúdočné ťažkosti. Takže celý týždeň preležala a pregrckala do kamarátovej misky, z ktorej on zvykol jedávať. Keby sme nemali aspoň 4 vedrá, tak nepoviem ani slovo, lebo ona chuderka vlastnú misku nemala. Ale tých vedier sme mali naozaj viac než dosť ona ale radšej ryhala do cudzieho riadu. A nemala ani obliečky na periny, takže som jej požičala tie svoje. Vrátila mi ich po mesiaci s veľkým menštruačným fľakom a ani sa ich neunúvala oprať, dokonca ani len sa ospravedlniť… Proste mi vrátila za**bané obliečky!!! Keby som mohla, tak ich rituálne spálim – skončili len v koši. Na nočnom stolíku sa jej kopili doslova hory použitých nohavičiek, akoby nemala kôš na prádlo. Vlastne nie, nemala ani ten, no buďme úprimní, kto si položí použité spodné prádlo na nočný stolík vedľa hlavy? A toto sú len malé vybrané pikošky z tých niekoľkým mesiacov spolunažívania s prasaťom v jednej domácnosti. Takže ak sa sťažujete na svojich spolubývajúcich, v porovnaní s ňou vám garantujem, že sú to slušní a vychovaní ľudia na úrovni,“ uzatvára nepríjemnú skúsenosť študentka.

 

 

Tagged , , ,

Pridaj komentár