challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Viete komunikovať so školiteľom záverečnej práce?

Práve ste pravdepodobne v období, keď sa venujete písaniu svojej záverečnej práce. Určite intenzívne komunikujete s Vašim školiteľom, konzultantom, či vedúcim Vašej záverečnej práce. Či už ide o osobné stretnutie, alebo spoločné konzultácie väčšej skupiny, ak ešte k tomu nedošlo, tak určite dôjde. Narazíte na to, že budete musieť komunikovať so školiteľom aj elektronicky.

Aj pri takejto komunikácii platia určité zásady, či pravidlá. Ak komunikujete so školiteľom diplomovej práce, je nesmierne dôležité svoje maily formulovať tak, aby školiteľovi neznepríjemňovali život, aby im na “prvý pokus” porozumel a obsahovo aby spĺňali to, čo by mala správa vysokoškolského (inteligentného) študenta obsahovať.

ako komunikovať so školiteľom diplomovky

Komunikovať so školiteľom sa dá aj elektronicky, no aj tu platia určité zásady.

Majte na pamäti, že ak sa rozhodnete komunikovať so školiteľom diplomovej práce elektronicky, potom je dôležitý každý detail. To ako ho oslovíte, ako mu popíšete Váš problém s diplomovou prácou, no aj to, ako správu ukončíte. Správne formulovanie e-mailových správ nesie so sebou aj podtón motivácie pre Vašeho školiteľa, aby Vám odpovedal napríklad čo najskôr, k veci a nápomocne k riešeniu problému s diplomovou prácou.

Všetky tieto veci sú pekne rozpracované v článku: Ako komunikovať so školiteľom diplomovej práce

Tagged

Pridaj komentár