challengest.com
Bakalárky diplomovky
Jazykovka Praha

Zasmejte sa: študenti si nepekne vystrelili zo svojho učiteľa!

Pamätáte si, čo ste vy a vaša trieda vyvádzali učiteľom na prvý apríl, teda Deň bláznov? Istá trieda v USA poňala tento deň svojsky a vystrelili si zo svojho učiteľa. Všetko natáčal jeden zo žiakov na video.

titulka

Podstata ,,pranku“ spočíva v tom, že sa študenti zamerali na heslo svojho učiteľa: ,,Ak ti na hodine zvoní mobil, musíš odpovedať cez reproduktor.“ Študenti zorganizovali celú akciu od začiatku až po koniec – zohnali chlapca, ktorý sa vydával za gynekológa a volal jednej študentke počas hodiny s daným učiteľom.

Podľa pravidiel musela študentka prebrať hovor tak, aby jej rozhovor s falošným gynekológom počula celá trieda. Strop konverzácie bol, keď sa študentka prostredníctvom hovoru dozvedela, že bude mama: ,,Na vašu žiadosť vám volám, aby som vás informoval, že výsledky testov sú pozitívne. Gratulujem!“ Po pár sekundovom hovore ostal učiteľ ako obarený a pred celou triedou sa jej ospravedlnil. Následne ho však študentka zaskočila omnoho viac! Povedala, že vie, ako sa bude volať jej dieťa: ,,prvé meno bude Apríl a stredné meno bude Blázon.”  Pozrite si dvojminútový prank, ktorý si do dnešného dňa na internete pozrelo viac ako 55 miliónov ľudí. 🙂

Zdroj/Foto: Youtube

Tagged , , ,

Pridaj komentár